ساخت موزیک ویدیو با افترافکت و پریمیر

برای ساخت موزیک ویدیو معمولا از 2 نرم افزار قدرتمند افترافکت و پریمیر استفاده میشود. از افترافکت بیشتر برای ساخت جلوه های ویژه و افکت های سینمایی استفاده میشود ولی از پریمیر بیشتر برای تدوین و اعمال افکت های نوری جذاب به موزیک ویدیو یا فیلم استفاده میشود.

آموزش 0 تا 100 ساخت موزیک ویدیو

ساخت موزیک ویدیو کار بسیار سخت و وقت گیری میباشد، ولی من به شما پیشنهاد میکنم که از آموزش سایت یکتاکالا استفاده کنید چون هم پروژه محور هستش یعنی شما در قالب پروژه یاد میگیرید چطور موزیک ویدیو تولید و ادیت کنید و هم قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر دوره های آنلاین داره.

خرید آموزش کامل ساخت موزیک ویدیو با افترافکت و رسیدن به درجه استادی

با استفاده از آموزش ساخت موزیک ویدیو یکتاکالا در مدت زمان کوتاه میتونید به یک سازنده موزیک ویدیو حرفه ای تبدیل بشید من خودم بعد از دیدن این آموزش 2 تا موزیک ویدیو ساختم که در آپاراتم منتشر کردم و میتونید برید ببینید. و وقتی دیدم آموزش ساخت موزیک ویدیو یکتاکالا چقدر خوبه تصمیم گرفتم با شما دوستان خوبم در میون بزارم . برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو بصورت حرفه ای با افترافکت

آموزش ساخت آهنگ و ویدیو با افکت نرم افزاری جذاب (مشابه برنامه رادیو جوان)

آموزش 0 تا 100 ساخت موزیک ویدیو

موزیک ,ویدیو ,ساخت ,آموزش ,استفاده ,افترافکت ,موزیک ویدیو ,ساخت موزیک ,استفاده میشود ,آموزش ساخت ,افترافکت و ,ساخت موزیک ویدیو ,موزیک ویدیو یکتاکالا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی باغ ســــبز rotapakhsh SERIAL KOREAN تعاون minurayaneh پایگاه بسیج شهید سعادت صادقی آذرخواران وارثان عاشورا فراری